AUDIO Görüntülü Diafon Sistemi Nedir

Sistemin Genel Özellikleri

Daireler ve bloklar arası konuşma imkanı vermektedir.İki ses kanalı özelliği sayesinde bir daire güvenlikle görüşürken diğer iki daire kendi arasında görüşebilmektedir.Market, havuz ve sosyal tesis gibi ortak alanlarla direkt iletişime geçebilme imkanı verir. Güvenlik ile Sesli ya Görüntülü görüşme imkanı sağlamaktadır. Santralsiz, koaksiyelsiz ve zil dönüşsüz sadece DT-8 kablo ile bağlantı yapılmaktadır. Renk renge bağlantı ile montajı kolaydır. Buton dönüştürücü ile birlikte butonlu panelle kullanılabilme imkanı sağlar. Asansörden kapaıcı ve güvenlikle konuşabilme imkanı sağlar. Kapıcı ve dairelerin kendi aralarında görüşebilmesi mümkündür. Arayanı gösterme modülüyle birlikte kullanıldığında arayanın kimliğini görmek mümkündür.2 adet harici kamera bağlantısı yapılabilmektedir. Panel üzerindeki kameraya 25° dereceye kadar açı verilebilir. Proxy kart ile ya da şifre ile kullanılabilmektedir. Daire numarasını bilmeyenler için isim arama özelliği vardır. Daire numarasını girerek daireyi arama özelliği vardır. Asansör çağırma modülü ile bulunduğunuz kata asansör çağırabilme özelliği vardır. Maksimum 99 dairede kullanıma uygundur.

AUDIO Görüntülü Diafon Sistemleri Fiyatları

Audio görüntülü diofon sistemleri konusunda kendini kanıtlamış ve Görüntülü diafon dendiğinde ilk akla gelen firmadır. Diafon sistemleri üretimi yapan bir çok marka bulunmaktadır. Fakat bu markalar audio ile kıyaslandığında ikinci planda kalmaktadır. Bu sebeplerden Audio marka diafon sistemleri diğerlerine göre pahalı olsa bile kalitesiyle aradaki açığı kapamaktadır.

Audio Görüntülü Diafon Sistemleri Kullanımı

Audio Görüntülü Diafon Kullanımı

Konuşma : Zil panelinden bir butona bastığında ekrana kamera görüntüsü gelir ve zil çalar. Aramayı cevaplamak için hoparlör sembolün üzerine bir kez basılır. Konuşma yapılırken butona basılı tutulur konuşma gerçekleştirilir konuşma bittikten sonra butona bıraklır ve dinlemeye geçilir. Konuşma süresi 40 saniye ile sınırlıdır. Çağrının cevaplanmadığı durumlarda cihaz 20 sn sonra otomatik olarak kendisini kapatmaktadır. Cihaz kapalı konumdayken cihaz üzerindeki hoparlör sembolü konuşma butonuna bir kez basılarak kapı izlenebilmektedir.

Kapı Otomatiğini Açma: Ekranda bina önü görüntüsü belirdiğinde kapı açma anahtar sembolüne birkez basılır ve kapı açılır cihaz kendini 5 sn sonra otomatik olarak kapatır. Cihaz kapalı konumdayken kapı açılmak istendiği durumlarda hoparlör sembolüne bir kez basılır ve kapı önü görüntüsü ekrana getirilir daha sonra kapı açma sembolüne basılır.

Görevliyi Arama: Cihaz kapalı konumdayken sepet sembolü görevli arama sembolüne bir kez basılır. Kapıcı dairesinin zili çalar. Görevli çağrıya cevap verdiğinde bas-konuş bırak-dinle prensibinde konuşma gerçekleştirilir. Konuşma süresi 90 sn ile sınırlıdır. Konuşma sonlandırılmak istendiğinde anahtar sembolü kapı açma işaretine bir kez basılarak konuşma sonlandırılır.

Güvenliği Arama: Cihaz kapalı konumda iken güvenlik sembolüne bir kez basılır. Güveliğin zili çalar. Güvenlik çağrıya cevap verdiğinde konuşma başlar ve bas- konuş bırak-dinle prensibi ile gerçekleştirilir. Konuşma süresi 60 sn ile sınırlıdır. Güvenlik tarafından ahize kapatıldığında ya da anahtar sembolüne bir kez basıldığında konuşma sonlandırılmış olur.

Audio Görüntülü Diafon Sistemleri Ekipmanları

Audio Görüntülü Diafon Sistemleri Kameralı Zil paneli, Bus Plus Ekran, 24 V Adaptör, Video Yükseltici, Asansör Modülü, vb. parçalrın birlişiminden oluşan sistemdir.

Audio Görüntülü Diafon Sistemleri 24 V Adaptör Özellikleri

Ürün Teknik Özellikleri

Giriş Voltajı: 100-240 V AC Frekans: 47 - 63 Hz Çıkış Gücü (Watt): 60 W Çıkış Voltajı: 24 V DC Çıkış Akımı: 2,5 A Ürün Ölçüleri: 120x55x30 mm

Ürün Açıklaması Audio Görüntülü Diafon Sistemleri evlerimizde, iş yerlerimizde kullanıdığımız şebekeden gelen 220 V elektrik ile çalışmamaktadır. Şebekeden gelen elektriği direkt olarak panele bağlamak panelinize zarar verecektir. Bu sebep Diafon sistemini çalışma voltajı olan 24 V DC voltaj değerine dönüştürmek için güç kaynaklarına ihtiyaç vardır. 24 V 60 W güç kaynağı bu amaçla kullanılan elektronik bir cihazdır. Bu cihaz audio görüntülü diafon sistemleriniz için gerekli olan 24 V DC gerilim değerini ve güç değerini karşılamaktadır. Güvenlik Uyarıları Ürün içerinde insan sağlığına zarar verebilecek seviyede tehlikeli gerilim vardır. Ürünün sağlığınız açısından zarar oluştumaması için kapağını açmayınız. Arızalanması durumunda profesyonel destek alınız. Doğrudan güneş ışığına maruz kalacağı ya da ısı kaynaklarına yakın yerlerde kullanmayınız. Akıcı ve yanıcı maddeler, nem ve sudan uzak tutunuz. Ürün iç mekan kullanımı için tasarlanmaıştır. Ürün giriş ve çıkış bağlantıları kılavuza göre yapılmalıdır. Ürün kullanma kılavuzunda belirtilen gerilim ve güç değer aralılarında çalıştırılmalıdır.

Aydinlatmacim.com 'da Online Alışveriş Rahatlığı

Aydınlatmacım.com toptan fiyatına perakende aleşverişi en uygun fiyatlarla ve güvenli ödeme ile sizlerle buluşturuyoruz.

Aydınlatmacım’da Satışa Sunulan Ürünler

Aydınlatmacım.com olarak biz aynı zamanda elektrik servis hizmeti de sağlayan bir firmayız. Aydınlatmacım.com olarak bizim farkımız uygulamalarımızda kullanmadığımız ürünleri satmıyoruz. Aydınlatmacım'dan gönül rahatlığıyla alışverişlerinizi tamamlayabilir ve beğenmediğiniz ürünleri kolayca iade edebilirsiniz.

Aydınlatmacim.com 'da Aydınlatma Ürünlerini Keşfedin!

En uygun fiyat kalite orantısıyla elektrik ve aydınlatma malzemelerini hizmetinize sunuyoruz

₺3.965,76 KDV Dahil
₺5.832,00 KDV Dahil
%32 İndirim
%32İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
₺310,08 KDV Dahil
₺456,00 KDV Dahil
%32 İndirim
%32İndirim
Yeni Ürün
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR