Güvenli alışveriş

aydinlatmacim.com ’da kredi kartı bilgilerinizi yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanırız ve kesinlikle veri tabanında kayıtlı olarak tutmayız. Bilgilerinizin gerçekten silversunkids.com ’a gönderildiğini güvence altına alabilmek için 2048 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL Sertifikası kullanmaktayız.

aydinlatmacim.com’da kredi kartınız ile yaptığınız tüm alışverişlerinizde Dünya'nın lider kredi kartı ödeme sistemi sağlayıcılarından iyzico altyapısı kullanılmaktadır. iyzico hakkında detaylı bilgiye www.iyzico.com adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Yeşil Adres çubuğu nedir?

Yeşil adres çubuğu gördüğünüzde güvenli alışveriş yapıyor olduğunuzu bilirsiniz. Aydinlatmacim, en üst seviye güven ürünü olarak tasarlanan EV (Extended Validation) Genişletilmiş Onaylama anlamına gelen bu sistemi ile korunmaktadır. EV ibaresine sahip olan sertifikalar "Yeşil Adres Çubuğu" özelliği ile diğer SSL setifikalarından farklı olarak tarayıcının adres çubuğunda görüntülenen özel bir güven logosuna sahiptir, bu sayede kullanıcılara en üst düzeyde güven sağlamaktadır.

Aydinlatmacim ’daki gibi EV SSL kullanan bir web sitesi ziyaret ettiğinizde, tarayıcılarının adres çubuğu yeşil renge döner, sizin de içiniz rahat eder. Yeşil adres çubuğunda, sertifika sahibi kurumun kimlik bilgileri ve sertifikanın hangi sağlayıcı tarafından verildiği dikkat çekici bir şekilde gösterilir. Bu doğrulama sayesinde kimlik hırsızlıklarına karşı etkin bir önlem alınmış olunur.

Aydinlatmacim.com 2048 bit şifreleme ile Dünya'nın en güvenilir SSL Sertifika sağlayıcılarından biri olan Kaspersky Anti-Virus firmasının Extended Validation SSL sertifikasını kullanmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve kesinlikle veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Silversunkids 'i ziyaret ettiğinizde tarayıcınızın adres çubuğunda gördüğünüz "Yeşil Adres Çubuğu" ile sitemize ait bilgileri görüntüleyebilir ve güvenirliğini teyit edebilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR