İADE VE DEĞİŞİM KOŞULLARI

İade ve değişim talebinizi başlatabilmemiz için [email protected] adresine iade talebinizi, kısaca iade nedeni de belirterek bize gönderin.

İadelerinizde ürünlerin etiketleri sökülmemiş, lekesiz, kirlenmeden, yeniden satılabilirliği bozulmadan 14 gün içerisinde, faturası ve varsa aksesuar ve hediyeleri ile birlikte anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ile gönderiniz.(İade ve Değişimlerde kargo ücreti müşteriye aittir.) Ürünlerin değişimi garanti süreleri içierisinde alıcının kargo ücretlerini karşılaması ile gerçekleşecektir.

Müşteri kaynaklı iade durumlarında kargo ücretleri gidiş - dönüş olmak üzere müşteriye aittir. Alıcıyı ücret iadesi yapılırken bu ücretler düşüldükten sonra geriye kalan miktarın iadesi yapılacaktır.

İadeniz onaylandıktan sonra yapmış olduğunuz ödeme kanalı ile ücret iadeniz 7 iş günü içerisinde yapılacaktır. Havale / EFT veya kapıda ödeme sistemi ile ödeme yaptıysanız, size ödemeyi gönderebileceğimiz banka hesap IBAN no' sunu bizimle paylaşınız.

Değişimlerinizde ürünlerin etiketleri sökülmemiş, lekesiz, kirlenmeden, yeniden satılabilirliği bozulmadan 14 gün içerisinde, faturası ve varsa aksesuar ve hediyeleri ile birlikte anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo karşı ödemeli olarak gönderiniz.

Değişim işleminiz onaylandıktan ve ürün değişimi yapıldıkdan sonra Yurtiçi Kargo ile karşı ödemeli olarak size gönderilecektir.(Değişimlerde aydinlatmacim.com 'dan müşteriye tekrar gönderilirken kargo ücreti müşteriye aittir.)

Alıcı, ürünleri teslim aldıktan sonra ürünleri aynı gün kontrol ederek ürün ile ilgili tespit edilen eksik veya kusuru, nakliye acentesi temsilcisinin imzasını taşıyan tutanak ile satıcıya bildirmek ile yükümlüdür. Zamanında bildirim yapılmaması durumunda, ürünlerin tam ve kusursuz olarak teslim alındığı kabul edilecektir. 

 

İade Ve Değişim Bilgileri

Adres: Koza mah. 1635. sok. no:3 Yalçıntepe Maximoon Evleri ESENYURT / İSTANBUL
Tel: 0533 552 24 57

Kargo Bilgileri

Kargo Firması : Yurtiçi Kargo
Web: https://www.yurticikargo.com/
Müşteri Hizmetleri: 444 99 99

* İade ve değişim talebinizin gerekli koşulları sağlamaması durumunda (bkz. aydinlatmacim.com – Mesafeli Satış Sözleşmesi
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR