Viko Anahhtar-Priz

Viko markası Türkiye’nin en köklü ve eski anahtar-priz üretici firmalarından biridir. Yılların verdiği bu deneyimle anahtar-priz denince akla ilk gelen firma olmayı başarmışlardır. Anahtar-priz denice akla gelen ilk firma olmalarının sebebi kaliteli ürünleridir. Bizim aydinlatmacim.com olarak diğerlerinden farkımız uygulama da yapan bir firma olmamızdır. Bu ürünlerin kalitesinden bahsederken bizzat kullanarak test ettiğimizden size doğru tavsiyeleri verebilmekteyiz. Bizim firma olarak anahtar-priz olarak ilk tercihimiz her zaman Viko Anahtar-Prizler olmaktadır.

Viko-Panasonic Artline Novella Serisi Nedir?

Viko-Panasonic markasının üretmiş olduğu karre serisinin renklisi diyebileceğimiz anahtar priz serisine verilen genel addır. Viko Novella serisi geniş renk yelpazesine sahip elektro statik olarak boyanmış kaliteli anahtar-prizlerdir. Renk seçeneklerinin oldukça fazla olması dekorasyonunuza uygun rengi seçebilmenize olanak tanır. Şık tasarımlı ve sağlam yapıdaki novella serisi anahtar priz uygulamalarda sıklıkla tercih edilmektedir.

Viko Karre Serisi Anahtar-Priz Renk Seçenekleri Nelerdir?

Viko-Panasonic Artline Novella anahtar-prizlerin renk skalası oldukça geniştir. Füme, Antrasit, Siyah, Metalik Beyaz, Gümüş, bunlardan en çok kullanılan renklerdir

Viko-Panasonic Artline Anahtar-Priz Serisi Çeşitleri Nelerdir?

Viko karre serisi anahtar-prizlerin topraklı priz, topraksız priz, ikili topraklı ya da topraksız priz, komütatör, anahtar, light anahtar, zil butonu, vavien, komütatör vavien, jaluzi (panjur), dimmer, USB prizi, HDMI prizi, TV Sat prizi, Telefon Nümeris prizi, Ses priz, üçlü piyano anhatar, VGA konnektör, Fiber optik konnektör, Data prizi vb. çeşitleri mevcuttur

Aydinlatmacim.com 'da Online Alışveriş Rahatlığı

Aydınlatmacım.com toptan fiyatına perakende aleşverişi en uygun fiyatlarla ve güvenli ödeme ile sizlerle buluşturuyoruz.

Aydınlatmacım’da Satışa Sunulan Ürünler

Aydınlatmacım.com olarak biz aynı zamanda elektrik servis hizmeti de sağlayan bir firmayız. Aydınlatmacım.com olarak bizim farkımız uygulamalarımızda kullanmadığımız ürünleri satmıyoruz. Aydınlatmacım'dan gönül rahatlığıyla alışverişlerinizi tamamlayabilir ve beğenmediğiniz ürünleri kolayca iade edebilirsiniz.

Aydınlatmacim.com 'da Aydınlatma Ürünlerini Keşfedin!

En uygun fiyat kalite orantısıyla elektrik ve aydınlatma malzemelerini hizmetinize sunuyoruz

₺52,27 KDV Dahil
₺87,12 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Yeni Ürün
₺88,34 KDV Dahil
₺147,24 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Yeni Ürün
₺100,30 KDV Dahil
₺167,16 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Yeni Ürün
₺120,10 KDV Dahil
₺200,16 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Yeni Ürün
₺149,54 KDV Dahil
₺249,24 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Yeni Ürün
₺75,31 KDV Dahil
₺125,52 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Yeni Ürün
₺89,93 KDV Dahil
₺149,88 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Yeni Ürün
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR