GU 10 Duylu LED Çanak Ampuller

Gu10 Ampuller Halk Dilinde Startel Bacak Ampul Olarak da Geçmektedir. Günümüzde Geçmişe Nazaran Kullanımı Azalmış Olan G4 Ampullerin Yerini Almaktadır. Eski Tip Ürünlerin Giriş Soketini Değiştirerek Gu10 Soketi ile Bu Ampul Modellerinin Kullanmak Mümkün Hale Gelmiştir. 220V Enerji Gerilimi ile Çalışmaktadırlar. Doğrudan Elektriğe Bağlanırlar. Halojen Modelleri Enerji Tasarrufundan ve Ömrünün Kısa Olmasından Dolayı Pek Tercih Edilmemektedir. Bunların Yerini LED Ampuller Almaktadır.

GU 10 Duylu LED Çanak Ampuller Nerelerde Kullanılmaktadır?

Dekoratif Cam Spotlar, Metal Kasa Spotlar, Bahçe Aydınlatma Ürünleri, Bazı Aspiratör Modelleri, Boş Ray Armatürleri, Avize Modellerinde Genellikle Bu Tip Ampuller Kullanılmaktadır.

GU 10 LED Çanak Ampullerin Güç Değerleri ve Enerji Tasarrufu

Halojen Modeller Ortalama 40 W Değerinde Üretilmektedir. Led Modelleri ise 3.2,4,7,8,9 W Olarak Üretilmektedir. Ortalama 7 W Tüketen LED Modelini Ele Alırsak 1 Adet Halojen Gu10 Ampul 6 Adet Led Çanak Ampulün Tükettiği Enerjiyi Tüketmektedir. Bu da Uzun Süreli Kullanımlarda Enerji Tasarrufu Sağlamaktadır.

GU 10 LED Çanak Ampullerin Kullanım Ömürleri?

Bunun Yanı Sıra Halojen Modellerin Ömrü Kullanıma Bağlı Olarak Ortalama 3-4 Ay Gitmektedir. Bunun Sebebi İse Halojen Ampuller Isınarak Işık Yaymaktadır ve Teller Uzun Süreli Kullanımlarda Mukavemetini Kaybettiği İçin Kopmaktadırlar. Led Startel Bacak Ampuller Hem Enerji Tasarrufu Hem de Kullanım Ömrü Olarak Halojen Modellere Göre Çok Daha Avantajlıdır. Renk Seçenekleri Beyaz, Günışığı, Amber, Yeşil, Mavi, Kırmızı, 4000K Olarak Bulunmaktadır. Startel Bacak Ampuller Farklı Modellerde Üretilmektedir.

GU 10 LED Çanak Ampullerin Fiyatları

Günümüzde halojen gu 10 duylu çanak ampullerin üretimi oldukça azalmıştır. Bu sebepten fiyatları da oldukça yüksektir. Günümüzde Enerji Tasarruflu Olmaları ve Uzun Ömürlü Olmaları Sebebiyle Zaten Çok Tercih Edilen GU 10 LED Çanak Ampullerin Fiyatları da Halojen Modellerine Göre Daha Uygundur.

Aydinlatmacim.com 'da Online Alışveriş Rahatlığı

Aydınlatmacım.com toptan fiyatına perakende aleşverişi en uygun fiyatlarla ve güvenli ödeme ile sizlerle buluşturuyoruz.

Aydınlatmacım’da Satışa Sunulan Ürünler

Aydınlatmacım.com olarak biz aynı zamanda elektrik servis hizmeti de sağlayan bir firmayız. Aydınlatmacım.com olarak bizim farkımız uygulamalarımızda kullanmadığımız ürünleri satmıyoruz. Aydınlatmacım'dan gönül rahatlığıyla alışverişlerinizi tamamlayabilir ve beğenmediğiniz ürünleri kolayca iade edebilirsiniz.

Aydınlatmacim.com 'da Aydınlatma Ürünlerini Keşfedin!

En uygun fiyat kalite orantısıyla elektrik ve aydınlatma malzemelerini hizmetinize sunuyoruz

₺26,40 KDV Dahil
₺52,80 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Yeni Ürün
₺27,00 KDV Dahil
₺54,00 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Yeni Ürün
₺45,00 KDV Dahil
₺90,00 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Yeni Ürün
₺26,40 KDV Dahil
₺52,80 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Yeni Ürün
₺36,00 KDV Dahil
₺72,00 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Yeni Ürün
₺36,00 KDV Dahil
₺72,00 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Yeni Ürün
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR