Aydınlatma Kumandası Nedir?

Aydınlatma kumandası aydınlatmalarınızı anahtarlama switchine ihtiyaç olmadan açıp kapayabilmenize imkan veren elektronik cihazlardır. Kumandaların 3 devre, 4 devre, 5 devre, 6 devre ve 10 devre seçenekleri mevcut olup ihtiyacınıza göre seçim yapılabilmektedir. Aydınlatma kumandaları 100 w güce kadar kontaktörsüz kullanılabileceği gibi kontaktörlerle beraber 10000 w güce kadar kullanılabilmektedir. Kumandalar 220 volt elektrik ile çalışmaktadır.

12V RGB Şerit LED Kumandası

Bunun dışında bir de RGB Şerit LED kumandaları bulunmaktadır. 12 V DC elektrik ile çalışan bu kumandalar RGB ledlerinizin rengini değiştirmenize ve ışık şiddetini kısıp açmanıza olanak sağlar.

Aydınlatma Kumandalarının Kullanım Alanları

Aydınlatma kumandaları evlerde, ofislerde, mağazalarda avizelerde kullanılmaktadır. RGB şerit led kullanılan yerlerde renk değişimi yapılmak isteniyorsa kullanılması zorunlu bir üründür.

Aydinlatmacim.com 'da Online Alışveriş Rahatlığı

Aydınlatmacım.com toptan fiyatına perakende aleşverişi en uygun fiyatlarla ve güvenli ödeme ile sizlerle buluşturuyoruz.

Aydınlatmacım’da Satışa Sunulan Ürünler

Aydınlatmacım.com olarak biz aynı zamanda elektrik servis hizmeti de sağlayan bir firmayız. Aydınlatmacım.com olarak bizim farkımız uygulamalarımızda kullanmadığımız ürünleri satmıyoruz. Aydınlatmacım'dan gönül rahatlığıyla alışverişlerinizi tamamlayabilir ve beğenmediğiniz ürünleri kolayca iade edebilirsiniz.

Aydınlatmacim.com 'da Aydınlatma Ürünlerini Keşfedin!

En uygun fiyat kalite orantısıyla elektrik ve aydınlatma malzemelerini hizmetinize sunuyoruz

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR