Sigorta Kutusu Nedir ? Sigorta Kutusu Fiyatları

Sigorta kutusu ev ve iş yerlerinde elektrik prizlerinin ve aydınlatmaların elektriğinin ihtiyaç durumunda kesilmesini sağlayan sigortaların içine yerleştirildiği malzemedir. Sigortalar elektrik tesisatlarının güvenlik açısından olmazsa olmaz parçalarıdır. Bu parçaların yerleştirildiği yerler sigorta kutularıdır. Sigorta kutularının içine yerleştirilecek sigorta adedine göre boyutları mevcuttur. Sigorta kutularının bir diğer adı da w otomat kutusu olarak bilinmektedir.

Sigorta kutularının fiyatları yapıldığı malzemeye göre ve boyutuna göre değişmektedir. Sigorta kutularının halojen free alev yaymaz modelleri ve alevden etkilenen modelleri mevcut olup fiyatları da ona göre değişmektedir. Elektrik günümüzün olmazsa olmaz bir parçası olmasının yanında aynı zamanda çok tehlikelidir. Bu sebepten elektrik malzemesi seçerken kaliteli ürünler seçmek gerekmektedir. Sigorta kutusu fiyatı karşılaştırması yapılırken bunlar göz önünde bulundurulmalıdır.

Halojen Free sigorta Kutusu , Alev Yaymaz Sigorta Kutuları

Halojen free nedir?

Bir malzemenin halojen free olması o malzemenin herhamgi bir yangın durumunda alev kaynağı olduğu müddetçe yanmaya devam ettiğinin belirten ifadedir. Alev kaynağı çekildiği zaman halojen free malzeme yanmaya devam etmeyecektir. Bu da yangının daha fazla büyümesinin önene geçmektedir. Elektrik malzemeleri seçerken halojen free alev yaymaz özellikte seçilmesi güvenlik açısından daha uygundur.

Sıva Altı Sigorta Kutusu Nedir?

Sıva altı sigorta kutusu ürünün belli bir kısmının duvarın içine gömüldüğü ve yüzeyde çok fazla çıkıntısı olmayan sigorta kutusu çeşididir. Evlerde genellikle estetik olması bakımından sıva altı sigorta kutuları kullanılmaktadır.

Sıva Üstü Sigorta Kutusu Nedir?

Sıva üstü sigorta kutusu sigortaların içine yerleştildiği kutunun tamamı duvar yüzeyinde kalan sigorta kutusu çeşididir. Sıva üstü sigorta kutusu genellikle tesisatın sıva üstü ya da sonradan yapıldığı durumlarda kullanılan sigorta kutusu çeşididir.

Sigorta Kutusu Boyutları

Sigorta kutularının boyutları içine koyulacak sigorta adedine göre değişiklik göstermektedir. Sigorta kutularının tekli sigorta kutusu, 2 li sigorta kutusu, dörtlü sigorta kutusu, 6 lı sigorta kutusu, 8 li sigorta kutusu, 12 li sigorta kutusu, 16 lı sigorta kutusu, 24 lü sigorta kutusu,36 lı sigorta kutusu çeşitleri mevcuttur. Kombi ya da klimaların sigortalarını koymak için genellikle tekli sigorta kutusu, evlerde ve iş yerlerinde de kullanılan sigorta adedine göre sigorta kutusu seçimi yapılmaktadır.

Aydinlatmacim.com 'da Online Alışveriş Rahatlığı

Aydınlatmacım.com toptan fiyatına perakende aleşverişi en uygun fiyatlarla ve güvenli ödeme ile sizlerle buluşturuyoruz.

Aydınlatmacım’da Satışa Sunulan Ürünler

Aydınlatmacım.com olarak biz aynı zamanda elektrik servis hizmeti de sağlayan bir firmayız. Aydınlatmacım.com olarak bizim farkımız uygulamalarımızda kullanmadığımız ürünleri satmıyoruz. Aydınlatmacım'dan gönül rahatlığıyla alışverişlerinizi tamamlayabilir ve beğenmediğiniz ürünleri kolayca iade edebilirsiniz.

Aydınlatmacim.com 'da Aydınlatma Ürünlerini Keşfedin!

En uygun fiyat kalite orantısıyla elektrik ve aydınlatma malzemelerini hizmetinize sunuyoruz

₺14,04 KDV Dahil
₺21,60 KDV Dahil
%35 İndirim
%35İndirim
Yeni Ürün
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR