SİEMENS SİGORTA

Siemens otomatik sigorta denilince akla gelen ilk markadır. Siemens denilince akla kaliteli ürünleri gelmektedir. Siemens marka sigortalar elektrik tesisatınız için tam koruma sağlamaktadır. Siemens fiyat olarak diğer markalara göre biraz pahalı olmasının yanında uzun kullanım ömrü ve tam güvenlikli olması sebebiyle aradaki açığı kapatmaktadır.

Siemens Sigorta Fiyatları

Siemens sigorta fiyatları diğer piyasadaki ürünlere kıyasla biraz daha pahalı olsada uzun ömürleri ve tam güvenlik sağlamaları sebebiyle her zaman bir adım öne geçmektedirler. Siemens denilince ilk akla gelen kaliteli ürünlerdir. Elektrik tesisatlarında kullanılan malzemenin kalitesi son derece önemlidir. Bunun sebebi kalitesiz ucuz malzeme kullanımı durumunda ortaya çıkabilecek elektrik kaynaklı yangınlar ya da elektrik kesilmesi durumunda ortaya çıkabilecek maddi hasar çok daha büyük olacaktır.

Siemens W Otomat Sigorta

Siemens otomatik sigortaların monofaze (tek fazlı) ve Trifaz (üç fazlı) iki çeşidi bulunmaktadır. Monofaze otomatik sigortlar w otomat sigorta olarak adlandırılmaktadır. Siemens W otomat sigortaların Siemens 2A sigorta, Siemens 4A Sigorta, Siemens 6A Sigorta, Siemens 10A Sigorta, Siemens 16A Sigorta, Siemens 20A Sigorta, Siemens 25A Sigorta, Siemens 32A Sigorta, Siemens 40A Sigorta, Siemens 50A Sigorta, Siemens 63A Sigorta çeşitleri mevcuttur. Bu sigortalar aynı zaman 1X2A Siemens Sigorta , 1x4A Siemens Sigorta, 1x6A Siemens Sigorta, 1x10A Siemens Sigorta, 1x16A Siemens Sigorta, 1X20A Siemens Sigorta, 1X25A Siemens Sigorta, 1X32A Siemens Sigorta, 1X40A Siemens Sigorta, 1X50A Siemens Sigorta, 1X63A Siemens Sigorta olarakta bilinmektedir. Bunun yanında bu sigortaları Siemens B tipi sigorta ve Siemens C tipi Sigorta çeşitleri mevcuttur. B tipi sigortalar daha hassas sigortalar olup evlerde genellikle Siemens B tipi Sigortlar kullanılmaktadır. C tipi sigortalar geçikmeli sigortalar olup genellikle sanayide C tipi Siemens Sigortalar kullanılmaktadır.

Siemens K Otomat Sigorta

Siemens K otomat sigortalar trifaze (üç fazlı) sigortalardır. Genellikle evlerde ana giriş sigortası olarak ve sanayide 380V elektrik ile çalışan makinelerde kullanılmaktadır. Siemens K otomat sigortalar C tipi sigortalardır. Siemens k otomat sigortaların Siemens 10A , 16A, 20A, 25A, 32A, 40A, 50A, 63A, 80A, 100A, 125A çeşitleri mevcut olup ihtiyaca uygun olarak seçim yapmak mümkündür.

Siemens Sigorta Çeşitleri

Siemens 4x160A Termik Manyetik Şalter 36 KA, Siemens 3x50A NC Otomatik Sigorta, Siemens 3x32A NC Otomatik Sigorta, Siemens 3x25A NC Otomatik Sigorta, Siemens 3x20A NC Otomatik Sigorta, Siemens 3x16A NC Otomatik Sigorta, Siemens 1x16A NC Otomatik Sigorta, Siemens 1x10A NB Otomatik Sigorta, Siemens 1x6A NC Otomatik Sigorta, Siemens 4x25A 30mA Kaçak Akım Koruma Rölesi, Siemens 4x40A 300mA Kaçak Akım Koruma Rölesi, Siemens 4x63A 300mA Kaçak Akım Koruma Rölesi, Siemens B Sınıfı Parafudur 3p+n, Siemens 3x160A Yük Ayırıcılı Kofra

Aydinlatmacim.com 'da Online Alışveriş Rahatlığı

Aydınlatmacım.com toptan fiyatına perakende aleşverişi en uygun fiyatlarla ve güvenli ödeme ile sizlerle buluşturuyoruz.

Aydınlatmacım’da Satışa Sunulan Ürünler

Aydınlatmacım.com olarak biz aynı zamanda elektrik servis hizmeti de sağlayan bir firmayız. Aydınlatmacım.com olarak bizim farkımız uygulamalarımızda kullanmadığımız ürünleri satmıyoruz. Aydınlatmacım'dan gönül rahatlığıyla alışverişlerinizi tamamlayabilir ve beğenmediğiniz ürünleri kolayca iade edebilirsiniz.

Aydınlatmacim.com 'da Aydınlatma Ürünlerini Keşfedin!

En uygun fiyat kalite orantısıyla elektrik ve aydınlatma malzemelerini hizmetinize sunuyoruz

%60 İndirim
%60İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
%60 İndirim
%60İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
%60 İndirim
%60İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
%60 İndirim
%60İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR