Linear LED Aydınlatma Nedir ?

Linear LED aydınlatma armatürleri ekstrüzyon yöntemi ile üretilmiş alüminyum kasa içerisine yerleştirilmiş şerit LED ve bu şerit LED' lerin çalışması için gerekli trafodan oluşan armatür çeşididir. Bu armatürler yapılan tasarıma göre istenilen boy ve renkte üretilebilmektedirler. Ürünlerin düz, yuvarlak (simit), Davul, Dikdörtgen, kare, üçgen, balık, X işareti şeklinde modelleri olmakla birlikte kar tanesi gibi özel tasarımları da mevcuttur. Ürünler yüksek lümenleri ve yüksek lümen verimliliği ile istenilen ışığı en etkili şekilde vermektedir. Esnek kullanım koşulları ve sağladığı yüksek ışık ile sıklıkla kullanılmaktadırlar.

Linear Aydınlatma Armatür Fiyatları

Linear aydınlatma armatür fiyatları kullanılan malzemeye ve istenilen boy, şekil ve tasarıma göre çok farklılık göstermektedir. Lineer aydınlatma armatürleri LED olduklarından enerji tüketimleri ve ışık verimlilikleri oldukça yüksektir. Linear aydınlatma Armatürlerinde kendini kanıtlamış markalardan olan Osram LED ve Tridonic marka driver kullanılmıştır. Bu sebepten uzun ömürlü ve düşük enerji tüketimli linear aydınlatma armatürlerini kullanarak tasarrufta etmiş olursunuz.

Linear Aydınlatma Armatür Kullanım Alanları

Lineer aydınlatma armatürlerinin kullanım alanları oldukça geniştir. Bunun başlıca sebeperi istenilen boy, şekilde ve renkte üretilebilmeleri, yüksek ışık yaymaları ve düşük enerji tüketmeleridir. İstenilen tasarımda üretilebilmeleri sayesin tasarlanan mimariye uygun olarak evlerde, ofislerde sıklıkla kullanılmaktadır. Özelikle ofislerde kullanımı çok yaygındır. Ofislerde masanın uzunluğuna göre tasarlanıp gerekli olan ışığı en etkili şekilde sağlamaktadırlar. Yapılan tasarıma uygun renkte (RAL Kodu ile) üretilebilmesi de ayrıca bir tercih sebebidir. Linear Aydınlatmalar düşük enerji tüketip, yüksek ışık veren aydınlatma armatürleridir. Bunun sebebi ışık kaynağı olarak LED kullanılmasıdır. LED ışık kaynaklarınn enerji tüketimler oldukça düşük ve kullanım ömürleri klasik ışık kaynaklarına göre oldukça uzundur. Bu sebeple günümüzde en çok tercih edilen ışık kaynağı çeşididir.

Linear Aydınlatma Armatürleri Nasıl Kullanılmaktadır ?

Linear LED Aydınlatma Armatürlerin 3 farklı kullanım şekli mevcuttur. Bunlar, sıvaaltı, sıvaüstü ve asılarak sarkıt olarak kullanılması şeklindedir. Sıvaaltı kullanım için Linear LED aydınlatma için alçıpan tavanda yer açılır ve açılan kanala uygun Lineer led aydınlatma seçimi yapılarak kullanılır. Sıvaaltı kullanımda linear LED aydınlatma armatür tavan ile aynı seviyede olur ve armatürün kasası görünmez. Sıvaüstü kullanım lineer LED aydınlatama armatürü uygun aparatlar ile tavana monte edilir ve ürün kasası görünür bir şekilde kalır. Son olarak çelik teller yardımıyla tavandan sarkıtarak kullanmakta seçenekler arasındadır. Tavanınız çok yüksek olduğu durumlarda ışık kaynağını yaklaştıracağından sarkıt olarak kullanmak daha uygundur.

Linear LED Aydınlatma Armatür Çeşitleri Nelerdir ?

Linear aydınlatma armatürlerinin düz, yuvarlak, simit, davul, kare, dikdörtgen, altıgen, üçgen, yamuk, balık,kartanesi, özel logolar, X işareti ve daha bir çok farklı tasarımda çeşitleri mevcuttur. Yaptığınız tasarıma göre üretim seçenekleri olabilmektedir. Lineer Aydınlatma Armatürlerinin kasa ölçülerinin de farklı varyasyonları mevcuttur.

Aydinlatmacim.com 'da Online Alışveriş Rahatlığı

Aydınlatmacım.com toptan fiyatına perakende aleşverişi en uygun fiyatlarla ve güvenli ödeme ile sizlerle buluşturuyoruz.

Aydınlatmacım’da Satışa Sunulan Ürünler

Aydınlatmacım.com olarak biz aynı zamanda elektrik servis hizmeti de sağlayan bir firmayız. Aydınlatmacım.com olarak bizim farkımız uygulamalarımızda kullanmadığımız ürünleri satmıyoruz. Aydınlatmacım'dan gönül rahatlığıyla alışverişlerinizi tamamlayabilir ve beğenmediğiniz ürünleri kolayca iade edebilirsiniz.

Aydınlatmacim.com 'da Aydınlatma Ürünlerini Keşfedin!

En uygun fiyat kalite orantısıyla elektrik ve aydınlatma malzemelerini hizmetinize sunuyoruz

₺3.100,68 KDV Dahil
₺6.890,40 KDV Dahil
%55 İndirim
%55İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
₺3.599,64 KDV Dahil
₺7.999,20 KDV Dahil
%55 İndirim
%55İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
₺3.866,94 KDV Dahil
₺8.593,20 KDV Dahil
%55 İndirim
%55İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
₺4.633,20 KDV Dahil
₺10.296,00 KDV Dahil
%55 İndirim
%55İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
₺5.025,24 KDV Dahil
₺11.167,20 KDV Dahil
%55 İndirim
%55İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
₺5.862,78 KDV Dahil
₺13.028,40 KDV Dahil
%55 İndirim
%55İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
₺6.415,20 KDV Dahil
₺14.256,00 KDV Dahil
%55 İndirim
%55İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
₺6.896,34 KDV Dahil
₺15.325,20 KDV Dahil
%55 İndirim
%55İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
₺7.484,40 KDV Dahil
₺16.632,00 KDV Dahil
%55 İndirim
%55İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR